Filtry Rolls jak to się zaczęło…

Już w 2010 roku postawiliśmy sobie za cel, aby świat palaczy mieszanek ziołowych był wolny od zanieczyszczeń, a jednocześnie żeby przyjemność z puszczania dymka była większa.

Kilka lat rozwoju i badań przyniosły upragniony sukces w postaci Rolls® Smart Filter. Filtry pojawiły się na rynku w 2012 roku.

Dzięki filtrom Rolls® szkodliwe substancje takie jak smoła czy amoniak są lepiej filtrowane. Innowacyjny system chłodzenia tzw. cooler zmniejsza temperaturę dymu. Dzięki otworom zasysającym bletka lepiej przylega do filtra, a jego wielkość ułatwia skręcanie. Te cztery cechy zwiększają przyjemność z palenia.

Filtry Rolls® dostępne są w ponad 25 krajach. W Czechach, skąd pochodzi technologia, firma wspiera prace edukacyjne z młodzieżą, zarówno w ramach programów profilaktycznych, jak i współpracując z takimi organizacjami jak Czerwony Krzyż i Caritas. Naszym zadaniem jest w szczególności informowanie o zagrożeniach zdrowotnych związanych z paleniem tytoniu oraz oferowanie rozwiązań, które są mniej szkodliwe dla zdrowia.

Pin It on Pinterest